Kurumsal

Sistem Alüminyum kalıp üretiminden başlayıp ekstrüzyon imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları bünyesinde bulunduran entegre bir tesistir. Üretim kapasitesinin büyük bölümünü ihracata ayıran firmamız yurt içinde de aynı kalitede hizmet vermektedir. Bu amaçla tümüyle kendi imkân, teknoloji ve AR-GE çalışmaları neticesinde ALUTECH SYSTEM SERIES markası altında giydirme cephe sistemlerini, yalıtımlı-yalıtımsız doğrama, sürme, ışıklık,çelik takviyeli cephe, kompoze ve taş kaplama alt taşıyıcı sistemlerini piyasaya sürmüştür. Sektöre sunulan sistemler her aşamada mühendislik testlerinde geçirilmiş ve Avrupa (EN) normlarında tüm aksesuarlarla uyumu sağlanmıştır.
Şirketimiz, misyonu gereği müşteri memnuniyetini baz aldığından; gerek optimum çözümler sunan profil dizaynlarımızla, gerek montaj kolaylığı sağlayan detaylarımızla gerekse malzeme kalite ve tedarik hızımızla ayrıcalıklı hizmet vermeyi ilke kabul etmiştir.Ayrıca farklı tasarım ve uygulamalara cevap verebilecek şekilde cephelerin vazgeçilmez elemanı olan Alüminyum Kompozit Panel (ALUTECHBOND) tesislerimizde üretilmektedir. Dış cephe ve iç cephe uygulamaları için metalik renkli, mat renkli ve desenli renk seçeneklerinde farklı kompozit paneller mevcut olup istenilen ölçülerde panel üretimi yapılabilmektedir. Yıllık 4,000,000 m2 kapasitesi olan iki üretim hattı ile projelerinize optimum çözüm sunmaya hazırız. ALUTECHBOND Alüminyum Kompozit Panel eksi 50 oC’den artı 80 oC’ye kadar olan sıcaklıklarda kullanılabiliyor. Ürünümüz Sistem Alüminyum San. Ve Tic. A.Ş güvencesiyle üretilmekte olup, garanti süresi 20 yıldır.
Alüminyum profil sektöründe sürekli gelişmeyi ve kalıcı olmayı hedefleyen firmamız kalite sistem çalışmalarıyla da bu amaca ulaşmada hızlı adımlarla ilerlemektedir. CE, TSE, EN,Gost-R, Statik toz boya uygulamaları için QUALİCOAT, eloksal uygulamaları için QUALANOD belgelerine sahip olan firmamız, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gibi sistem belgelerine sahiptir. Ayrıca SİSTEM ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş.temin ettiğiniz malzemeler içinde REACH ve ROHS kısıtlamasında bulunan kimyasalların (ağır metaller) yasal sınırlar içinde bulunduğunu teyit etmektedir.Tüm ürünlerimiz için müşterilerimize her türlü mühendislik mimari uyum konusunda teknik hizmet vermekten onur duyarız.
Yeni ürünler ve hizmetlerimizle birlikte çalışmak dileğiyle.
Saygılarımızla...